Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Elewacja - co wybrać, klinkier czy tynki trukturalne

Temat: Tablica reklamująca i zachęcająca do odwiedzenia NT
Henryk Helwing z Eweliną Szofer-Pajchrowską, która jest naczelnikiem wydziału promocji UM, wspólnie stworzyli jakże wspaniałe Centrum Informacji Gminnej, które ma reklamować i zachęcać do odwiedzin miasta. Powstanie CIG to najlepsza przedwyborcza inwestycja naszego obecnego burmistrza. Usuwam ten post, ponieważ jest to Off-top. Proszę nie rób sobie kampanii na takiej zasadzie, że smarujesz innych.
Źródło: forum-nowytomysl.pl/viewtopic.php?t=572Temat: "Akcja Przez życie z Wiarą w Lecha"
...określa zadania do zrealizowania z rocznym wyprzedzeniem, co oznacza, że budżet samorządu jest konstruowany na przełomie września/października roku ubiegłego na rok kolejny. Poza tym Straż Miejska w Nowym Tomyślu i tutejsza Policja w ramach prowadzonego programu ‟Bezpieczna Gmina” rok rocznie prowadzi działania związane z bezpieczeństwem dzieci i nie pozostaje bezczynna w tych staraniach. Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Ewelina Szofer-Pajchrowska Komendant Straży Miejskiej Arkadiusz Wieczorek" Dostępne również na : http://www.nowytomysl.pl/?p=14&messID=1756
Źródło: forum-nowytomysl.pl/viewtopic.php?t=493


Temat: koniec z pytaniami do urzędu...?
Co do pytań do urzędu, stały się poprostu niewygodne, po drugie, osoby pracujące w wydziale Promocji UM, słodziły sobie niemiłosiernie... i tak dalej... Byłem pracownikiem Wydziału Promocji UM i dużo wiem na ten temat. Wspomnienia mam same negatywne. Pytania do urzędu zlikwidował Henryk Helwing i jego najbliższy współpracownik, czyli naczelnik promocji Ewelina Szofer-Pajchrowska.
Źródło: forum-nowytomysl.pl/viewtopic.php?t=334
Szablon by Sliffka (© Elewacja - co wybrać, klinkier czy tynki trukturalne)